APIE MUS

Veržlūs, patikimi ir nebijantys išsiskirti!

Taip jau nuo 2016m., nuo „Mašida“ nekilnojamojo turto vystymo bendrovės įkūrimo. 

Nuo pat starto, vykdėme rangos darbus ir sukaupę pradinį kapitalą, 2018 m. įsigijome sklypą Trakų rajone ir padalinome į 20-ties sklypų masyvą, bei pardavę dalį sklypų, palaipsniui statėme ir vystėme pirmąją Kunigaikščių slėnio gyvenvietę.

Mašida - išsiskirti nebijanti statybos bendrovė

Toliau, tik pirmyn!  Tais pačiais metais, Mašida įkūrėjai, pradėjo studijuoti statybos inžineriją, kad toliau tobulėti ir gilinti žinias.  

Jau trečiais Mašida įmonės metais suprojektavome unikalius apartamentus Visorių miško parko pakraštyje su harmoninga gamtos ir miesto bičiulyste ir 2021m. sėkmingai baigėme projekto statybas ir paspaudėme rankas naujiesiems PARAŠTĖS gyvenvietės naujakuriams.

Ieškodami reikšmingos erdvės, dar vienam naujam projektui, įsigijome sklypų masyvą tarp dviejų ežerų – BONAMO. Deja, dėl valstybės priimtų sprendimų, per naujai suprojektuotą gyvenvietę, buvo nuspręsta tiesti valstybinės reikšmės projektą RAIL BALTICA. Projektas sustabdytas ir pradėta visuomenės poreikiams paėmimo procedūra. Nepamesdami savo vertybių, darėme viską, kad sėkmingai grąžintume žmonėms įsigijusiems būstus avansus ir išlaikytume savo vardą ir reputaciją. 

2021 metais savo darbų portfelį papildėme 82 sklypų masyvu!

Naujame Vilniaus miesto kvartale VINGIAI pradėjome 40 dvibučių namų statybas, o likusius 42 sklypus sėkmingai išpardavėme šeimoms, kurios savarankiškai kurs ir statys savo svajonių namus. 

Per visą sukauptą patirtį, subūrėme ir stiprią patyrusių statybos ir  inžinerijos specialistų komandą, kurios dėka galime pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas ir kūrybiškus sprendimus. Ypatingą dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei, nes tai yra mūsų vizitinė kortelė.

Daug ir atvirai bendraujame su klientais ir atsižvelgdami į jų įgeidžius ir poreikius, bei svajones, kuriame naujus projektus  privačiam ir viešajam sektoriui. Statome gyvenamosios, komercinės ir pramoninės paskirties objektus. 

2022 metus pradėjome įsigydami dar 3 sklypų masyvus.

Visiškai naujas, 49 sklypų, “Svajonių pakrantės” kvartalas auga ypatingoje vietoje – ant Turgaičių ežero kranto, kur baigiasi Vilniaus miesto riba ir prasideda istorinių Trakų žemės. 

“Draugystės slėnis” sklypų masyvas prie pat Vilniaus miesto ribos, kuriame jau baiginėjame 10 namų ypatingai jaukią gyvenvietę,  tiems, kurie ieško ramaus, turiningo ir privataus gyvenimo gamtos apsuptyje, nenutolstant nuo Vilniaus miesto.

Ir nepamirštant verslo, sklypas Vilniaus miesto, Naujamiesčio zonoje, naujas 4500 m2 verslo centras, kurio statybas planuojame pradėti jau 2023m. II ketv. 

Kokybiški rezultatai ir klientų šypsenos yra mūsų vertybių pasekmė!

Kokybiški rezultatai ir klientų šypsenos yra mūsų vertybių pasekmė!

To vedami mes kuriame aukštą pridėtinę vertę savo užsakovams, nes jų džiaugsmas yra mūsų prioritetas. 

Maksimali kokybė visame kame yra mūsų kasdienybė! 

Susipažinkite su mūsų projektais!